• امروز : چهارشنبه - ۴ خرداد - ۱۴۰۱

سلیمی: دولت اجازه ندهد شرکت‌های ال‌جی و سامسونگ به بازار ایران برگردد

  • کد خبر : 13839
  • 14 شهریور 1400 - 10:07
سلیمی: دولت اجازه ندهد شرکت‌های ال‌جی و سامسونگ به بازار ایران برگردد
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار می رود دولت محترم دقت ویژه ای داشته باشد و اجازه ندهد به این راحتی ها شرکت هایی که به ما خیانت کردند، به بازار ایران برگردد.

به گزارش نبض وطن به نقل از خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی نوبت صبح امروز -یکشنبه ۱۴ شهریورماه- مجلس شورای اسلامی با تبریک هفته تعاون و آغاز به کار دولت مردمی اظهار کرد: اقدام حضرت آیت الله رئیسی در سفر به مناطق محروم، ملاقات رودررو با مردم و شنیدن حرف آنها امر بدیعی بود.

وی افزود: حضرت آیت الله رئیسی نشان داد متفاوت از آقایان دیگر است و عرش نشینان نمی توانند درد مردم را درک کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شنیده شده است شرکت های سامسونگ و ال جی در نظر دارند با باز شدن فضا از سوی آمریکایی ها، به جای پول های بلوکه شده با شرایط عجیب و غریبی به بازار ایران بازگردند، این در حالی است که این دو شرکت در روزهایی که ما به آنها نیاز داشتیم، ایران را رها کردند و رفتند.

سلیمی تاکید کرد: امروز ۵۰۰ کارخانه و ۱۹ میلیون تولید لوازم خانگی داریم، اکنون که صنعت لوازم خانگی در ایران راه افتاده است، چرا آنها می خواهند به بازار ایران بازگردند؟ انتظار می رود دولت محترم دقت ویژه ای داشته باشد و اجازه ندهد به این راحتی ها شرکت هایی که به ما خیانت کردند، به بازار ایران برگردند.

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: این دقت هست، قبلاً این موضوع را در صحن تذکر داده ایم، مخصوصاً که در حوزه صنعت لوازم خانگی از جهت کمّیت و کیفیت گام بزرگی برداشته شده است، بنابراین نه دولت و نه مجلس به دنبال اینکه تولید داخلی با این کیفیت را دچار مشکل کند، نیستند و هرگز این اتفاق نمی افتد.

لینک کوتاه : http://www.nabzevatan.ir/?p=13839

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.