• امروز : چهارشنبه - ۴ خرداد - ۱۴۰۱

مادر شهیدان عابدینی به فرزندان شهیدش پیوست

  • کد خبر : 2636
  • 28 آبان 1399 - 7:30
مادر شهیدان عابدینی به فرزندان شهیدش پیوست
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنجان گفت: حاجیه خانم کلثوم سلیمیان مادر شهیدان والامقام علی و عباسعلی عابدینی به فرزندان شهیدش پیوست.

به گزارش نبض وطن، مهرداد حسن پور اظهار کرد: مادران شهدا انسان های وارسته و بی ‌‌ادعایی هستند که با الگوپذیری از مکتب حضرت زینب(س) با خدا معامله کرده و فرزندان خود را به جبهه های حق علیه باطل اعزام کردند.
وی با بیان اینکه شهدایی هستند که هیچ‌گاه جسدشان بازنگشت و همچنان مفقود الجسد هستند، افزود: برخی از مادران شهدا همچنان نوایشان بوی انتظار می دهد و چشمانشان منتظر دیدار جسم فرزندانشان است اما طی این سال ها هیچگاه خم به ابرو نیاورده تا دشمن شاد نشود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنجان تصریح کرد: خانواده شهدا با بصیرت مثال زدنی و لایت پذیری خود به عنوان سرمایه های معنوی کشور به شمار می آیند و از دست دادن آنها بسیار سخت است.
وی ادامه داد: حاجیه خانم کلثوم سلیمیان مادر شهیدان والامقام علی و عباسعلی عابدینی از جمله مادران شهیدی است که زینب گونه فرزندان خود را راهی جبهه های حق علیه باطل اعزام کرد تا از اسلام ناب محمدی و خاک میهن اسلامی دفاع کنند.
حسن پور اضافه کرد: این مادر شهید پس از سالها تحمل غم دوری فرزندانش و چشم انتظاری بازگشت فرزند مفقود الجسدش سرانجام شامگاه سه شنبه در سن ۷۰ سالگی دیدار حق را لبیک گفت و به دیدار فرزندان شهیدش پیوست.
وی عنوان کرد: شهید علی عابدینی در سال ۱۳۴۴ و شهید عباسعلی در سال ۱۳۴۲ در لنجان دیده به جهان گشودند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنجان خاطرنشان کرد: شهید عباسعلی عابدینی در سال ۱۳۶۲ و در عملیات محرم مفقود الجسد شد.
وی یادآور شد: شهید علی عابدینی نیز در سال ۱۳۶۴ در عملیات والفجر ۸ بر اثر اصابت ترکش به درجه شهادت نائل آمد و جسم پاکش در گلزار شهدای زرین شهر آرام گرفت.
گفتنی است پیکر مادر شهیدان عابدینی روز چهارشنبه ۲۸آبان به خاک سپرده خواهد شد .

لینک کوتاه : http://www.nabzevatan.ir/?p=2636
  • نویسنده : حامد سلیمیان

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.