• امروز : سه شنبه - ۲۹ خرداد - ۱۴۰۳
استاندار اصفهان:

پیگیر حقوق معلمان خرید خدمات آموزشی هستیم

  • کد خبر : 42739
  • 30 آبان 1402 - 11:57
پیگیر حقوق معلمان خرید خدمات آموزشی هستیم
استاندار اصفهان با بیان اینکه بعضی مسائل نیازمند نگاه هم‌افزا در استان است، گفت: در این جلسات بعضی مسائل استان که عمومیت دارد و نیاز است با هماهنگی فرمانداران برای آن‌ها تدابیر لازم اتخاذ شود همچون نهضت ملی مسکن، تورم، رشد تولید و انتخابات به بحث گذاشته می‌شود.

به گزارش خبرنگار نبض وطن، سیدرضا مرتضوی صبح امروز _سه‌شنبه سی‌ام آبان_ در حاشیه گردهمایی فرمانداران استان اصفهان در گفت‌گو با خبرنگاران، فرمانداران را نمایندگان عالی دولت دانست و اظهار کرد: بر اساس نگاه رهبر مقام معظم انقلاب، فرمانداران در سلسله مراتب حاکمیت قرار دارند و مسئول و مدیر اجرای سیاست‌های عمومی کشور در حوزه‌های استحفاظی خود هستند.

وی افزود: به دلیل ضرورت انسجام‌بخشی و حرکت هماهنگ در سطح استان اصفهان، نشست‌هایی به صورت ماهیانه و بر اساس ضرورت هر دو هفته یک‌بار با محوریت استان و با حضور فرمانداران و مدیران دستگاه‌های مختلف استان اصفهان برگزار می‌شود.

استاندار اصفهان با بیان اینکه بعضی مسائل نیازمند نگاه هم‌افزا در استان است، خاطرنشان کرد: در این جلسات بعضی مسائل استان که عمومیت دارد و نیاز است با هماهنگی فرمانداران برای آن‌ها تدابیر لازم اتخاذ شود همچون نهضت ملی مسکن، تورم، رشد تولید و انتخابات به بحث گذاشته می‌شود.

مرتضوی ادامه داد: با توجه به اینکه در ایامی قرار داریم که با جدیت بیشتری در حوزه نهضت ملی مسکن در حال فعالیت و درگیر با مباحث مرتبط با انتخابات هستیم، این مباحث در دستور کار گردهمایی فرمانداران استان قرار دارد.

وی اضافه کرد: امیدواریم با هماهنگی و حضور مدیران کل و مدیران دستگاه‌های مختلف در نهایت نگاهی هم‌افزا و مؤثر در پیشبرد سیاست‌های دولت سیزدهم در استان اصفهان شکل گیرد.

استاندار اصفهان با اشاره به بحث آخرین وضعیت معلمان خرید خدمات، گفت: روز گذشته که در تهران حضور داشتم پیگیری لازم در خصوص وضعیت معلمان خرید خدمات انجام شد، مدیرکل آموزش و پرورش نیز در دفتر بنده حضور پیدا کرد و مذاکراتی در این خصوص انجام شد که در نهایت دو مسیر برای حل این مشکل در حال پیگیری است.

مرتضوی افزود: تلاش شده است در استان با تأمین اعتبار این مبحث پیگیری و حل و فصل شود و در تلاش هستیم طی یکی دو روز آینده پرداخت حقوق آن‌ها به نتیجه ختم شود و در مسیر ملی نیز با تأمین اعتبار فراگیر توسط سازمان برنامه بودجه و وزارت آموزش و پرورش این مهم به صورت اساسی انجام شود.

لینک کوتاه : http://www.nabzevatan.ir/?p=42739

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.