• امروز : چهارشنبه - ۴ خرداد - ۱۴۰۱

محمدی: استقرار پلیس راهور در بخش باغبهادران مطالبه‌ای که محقق شد

  • کد خبر : 17252
  • 29 اسفند 1400 - 17:37
محمدی: استقرار پلیس راهور در بخش باغبهادران مطالبه‌ای که محقق شد
فرماندار شهرستان لنجان گفت: با توجه به اهمیت موضوع پس از انجام پیگیری‌های لازم و با نگاه ویژه فرماندهی نیروی انتظامی استان و شهرستان امروز به یکی از مطالبات به حق شهروندان جامه عمل پوشانده شد و برای نخستین بار ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی در این شهر ساحلی باغبهادران افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار نبض وطن، حمیدرضا محمدی فشارکی در آیین آغاز به کار ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی در شهر باغبادران اظهار کرد: استقرار پلیس راهور در بخش باغبهادران به عنوان یکی از نیازها و مطالبات شهروندان این بخش به شمار می آمد چراکه با حضور گردشگران در ایام تعطیل شاهد بروز گره ترافیکی سنگین در شهر باغبادران بودیم و از سوی دیگر در مواقع بروز حواث ترافیکی شهروندان برای پیگیری مطالبات مجبور به مراجعه به مرکز شهرستان بودند.

وی با بیان اینکه دسترسی آسان شهروندان به خدمات نیازمند برنامه ریزی های لازم از سوی مسئولان است، افزود: با توجه به اهمیت موضوع پس از انجام پیگیری‌های لازم و با نگاه ویژه فرماندهی نیروی انتظامی استان و شهرستان امروز به یکی از مطالبات به حق شهروندان جامه عمل پوشانده شد و برای نخستین بار ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی در این شهر ساحلی افتتاح شد.

فرماندار شهرستان لنجان تصریح کرد: انتظار می رود مسئولان شهرستان لنجان با سرلوحه قراردادن منویات مقام معظم رهبری در سال ۱۴۰۱ با تلاشی مظاعف، مستمر و وقت گذاری بیش از پیش در مسیر پاسخگویی به مطالبات شهروندان حرکت کنند تا بتوانیم مشکلات و چالش‌های پیش رو را یکی پس از دیگیری مرتفع کنیم.

وی ادامه داد: با اجرای مصوبات شورای ترافیک شهرستان لنجان، امنیت و کاهش خطر پذیری که از معیارهای توسعه‌یافتگی است در این شهرستان ارتقاء یافته و انتظار می رود این مسیر سیر صعودی به خود بگیرد تا شاهد رفع خطر از نقاط حادثه خیز در شهرهای ۹ گانه این شهرستان باشیم.
محمدی عنوان کرد:  ایمنی و پیشگیری از وقوع حوادث از جمله مباحثی است که نیاز به طراحی و برنامه‌ریزی دارد و تلاش در راستای تامین، حفظ و ارتقاء ایمنی شهروندان رسالتی بزرگ و ارزشمند است که به عهده مدیران شهری قرار گرفته است.

وی راه‌اندازی پایش تصویری در شهرهای شهرستان لنجان را لازم و ضروری دانست و خاطرنشان کرد:  با راه اندازی پایش تصویری، دوربین‌های نصب شده نه تنها برای کنترل تخلفات از نیروی فیزیکی کمتری استفاده خواهد شد بلکه افزایش انضباط ترافیکی شهری را رقم خواهد زد.

لینک کوتاه : http://www.nabzevatan.ir/?p=17252

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.